Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Co se naučíte

Teoreticky kurzy pokrývají úroveň B1-B2 evropského rámce.

Kurzy jsou ale zaměřeny na každodenní praxi, tak vám to řekneme jinak:

- Přestanete se bát zavolat na letiště v Londýně a přebukovat si let
- pohovor o pracovní místo s angličtinou budete vnímat jako svoji výhodu
- nebudete přemýšlet jestli se na dovolené domluvíte
- nepoleje vás pot, když zvednete telefon a na druhé straně se ozve angličtina
- popovídate si s prodavačem hot dogu v Grand Canyonu

A hlavně, angličtina přestane být brzdou ve vašich plánech a budete svobodnější ve svých rozhodnutích.Co byste měli před kurzem umět


Kurzy nejsou určeny pro absolutní začátečníky, ale pro ty z vás, kteří jste se angličtinou ve škole nebo v kurzu již setkali. Máte tedy základy.

Možná také do nějakého kurzu docházíte a ve srovnání s ostatními si nevedete nijak špatně. Přes vynaložený čas a úsilí se ale necítíte při mluvení stále komfortně. Své znalosti angličtiny hodnotíte způsobem "Něco z angličtiny vím, ale mluvit už asi nikdy pořádně nebudu".Pro koho se kurzy hodí


Angličtina pro rebely neznamená, že je všem studentům dvacet a mají baťůžek na zádech. Rozmluví se i ti z vás, kteří jste donuceni se naučit okolnostmi. Například:

  • Manažeři a zaměstnanci, kterým schopnost komunikace brání v dalším rozvoji.

  • Rodiče, kterým se oženili potomci do zahraničí a oni se chtějí domluvit se svými novými příbuznými a časem i s vnoučaty.

  • Ti, kteří své penzijní připojištění chtějí vyměnit za cestování a nyní mají čas a chuť se konečně naučit.

  • A všichni ostatní, pro které je promluvit anglicky letitou noční můrou.Ať se můžete správně rozhodnout


Proč info schůzky (důležitý!)

Vybrat si kurz angličtiny je vcelku důležité rozhodnutí. Nejde sice o život, ale bude vás to stát čas, energii, peníze. Možná jste si z našich stránek udělali dostatečnou představu a již jste vykřikli: "Heuréka, to je to, co potřebuji." Nebo také ne. Proto svoláváme jednou za čas setkání zájemců o naši rebelskou výuku. Pro ty, kteří potřebují další informace, aby se mohli rozhodnout. Nutno přiznat, že to děláme i pro sebe. Není totiž v našem zájmu nalákat někoho, kdo to vzdá jen proto, že nevěděl přesně, o co jde.

Jak to vypadá

Jedná se o necelou hodinu, kdy vám ukážeme, jak kurzy probíhají, jaké konkrétní činnosti by vás v kurzu čekaly. Vy si pak sami můžete doma promyslet nebo vyzkoušet, jestli by to bylo pro vás. Když budeme nudit nebo se vám to celé nebude líbit, tak stačí zamávat a jít. Nebo získáte inspiraci, proč stále s angličtinou bojujete a jaké změny by vám pomohly. Často stačí málo.

Z naší zkušenosti bývá k vidění i jeden efekt. To je v případě, když se na závěr někdo spontánně rozmluví o tom, co již vyzkoušel. To pak ostatní často odcházejí s pocitem, že v tom nejsou sami. Navíc zbaveni dojmu, že byli jaksi pro angličtinu nezpůsobilí.


Chci před kurzem přijít na info schůzku

Vyberte město a vyplňte kontaktní údaje. Děkujeme.

Antispam 
2+3=

Kudy na pobočku.


Když jste z daleka nebo nemůžete přijít

Tak se nerozpakujte zavolat a domluvíme si čas, kdy vám vše zodpovíme po telefonu. Pro kurzy HOME je to hlavní varianta, neboť hlavní výhodou je, že nechcete nikam docházet.
SSL certifikát

Grammar corner Kontakt       Obchodní podmínky       Ochrana osobních údajů       O cookies