Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informaceKurzy můžeme smělě nazvat intenzivní, neboť vás čeká 7 týdnů každodenního kontaktu s angličtinou.


1 kurz = 6 lekcí = 7 týdnů

Celá Angličtina pro rebely = 36 lekcí
(a pak nás pro mluvení už potřebovat určitě nebudete)

3 typy kurzůkurzy HomeOnline

Z domova + telefonické procvičování

Cena kurzu 3.950 Kč

Jestliže nemáte možnost, chuť nebo čas někam pravidelně docházet.


Průběh kurzu

S lektorem jste v kontaktu přes naší internetovou aplikaci, ve které pracujete a jste ve styku s lektorem. Procvičování poslechů a mluvení probíhá po telefonu (3 telefonáty během kurzu, vždy po týdnu,ve kterém budete poslouchat).


kurzy OptimumDocházkové - skupinové
Cena kurzu 5.920 Kč

Kurz ve skupinách pro maximálně 4 účastníky. Pro ty, kteří preferují osobní kontakt s lektorem. Zároveň jim vyhovuje skupinová forma výuky, kdy s ostatním účastníky kurzu dochází k vzájemné výměně nabytých dovedností a zkušeností.


Průběh kurzu

Výuka a procvičování prací a audionahrávek probíhá v učebně v blocích po 180 nebo 90 minutách. Bloků je celkem 7. Přesný rozpis viz. termíny Optimum Praha a Hradec Králové


kurzy EliteDocházkové - individuální
Cena kurzu 18.270 Kč

Když chcete mít lektora jenom pro sebe a preferujete rychlý progres v mluvení. Individuální kurzy angličtiny pro jednoho studenta.


Průběh kurzu

Můžete si vybrat kde a kdy bude výuka probíhat. Může to být v našich učebnách nebo u vás na pracovičti apod. Výuka a procvičování prací a audionahrávek probíhá v blocích po 180 nebo 90 minutách (toto je nutné dodržet). Bloků je celkem 7. Střídání délky bloků je stejné jako u kurzů Optimum.


Je potřeba absolvovat všech 36 lekcí?

To je individuální. Někteří studenti mají dostatečné znalosti a po dvou, třech kurzech se jejich schopnost mluvit zlepší tak, že jim to již stačí. Přínosem je pro ně také změna, kdy získají návyky, jak angličtinu dostávat do hlavy a dále si svoji angličtinu zlepšují již "svépomocí".


Kombinace typu kurzů

Kurzy řady HOME, OPTIMUM i ELITE mají společný obsah. Proto je možné mezi sebou tyto kurzy kombinovat. Můžete např. jeden nebo dva kurzy absolvovat docházkou do kurzu OPTIMUM a následně pokračovat kurzy řady HOME apod.


Jak kurz probíhá


V kurzu se pravidelně střídá:


1) Výuka s lektorem

Pracujete s lektorem v docházkových kurzech nebo z domova. Vše má svůj scénář, který slouží k pochopení látky, slovní zásoby, výslovnosti, gramatických jevů a k procvičování.2) Práce podle obsahu lekcí

Toto vás na začátku bude možná trochu bolet. Je to ale první výzva, kdy začnete aktivně používat angličtinu sami za sebe. Dostanete přístup k naší internetové aplikaci, kde dostanete úkol podle probrané látky. Ale nebojte, vysvětlení a příkladů, dostanete habaděj, takže se budete mít čeho chytit.3) Rozbor oprav s lektorem

Každý dělá chyby. A nejde o to je jen opravit a nechat plavat. Čím více se o chybách dozvíte, tím lépe se jich příště vyvarujete.4) Poslechy audionahrávek

Rodilý mluvčí mezitím vytvoří z vašich opravených a doplněných prací audionahrávky. Dostanete plán poslechů a budete nahrané poslouchat. Aby se vám nová látka zažrala do paměti, vše jste si zautomatovalizovali a již nemuseli v paměti pátrat, ale s lehkostí ji používat. Na to nemusíte sedět v učebně a těch několik dní si můžete naplánovat podle sebe.5) Procvičování mluvení s lektorem

Zpátky do učebny. Poslechy máte za sebou. Nyní je čas vše uvést v reálný život.


A to vše se v kurzu opakuje 3x (v bloku po dvou výživných lekcích), kdy se seznamujete s novou látkou, s ní pracujete, studujete opravy, posloucháte audionahrávky a mluvením procvičujete naučené.

Nad vším bdí český lektor, který kurz vede, dvojjazyčný lektor, který práce doplňuje a opravuje a rodilí mluvčí, kteří vytvářejí audionahrávky.

SSL certifikát

Grammar corner Kontakt       Obchodní podmínky       Ochrana osobních údajů       O cookies