+420 603 201 323 (Po-Pá 10-16h)


3 typy intenzivních kurzů angličtinystudenti v učebně

Intenzivní docházkový kurz OPTIMUM
4 účastníci ve skupině


Klasický docházkový kurz ve skupinách po čtyřech účastnících. Tento kurz je vhodný pro ty, kteří preferují osobní kontakt s lektorem. Chtějí tedy využít prostor na pravidelných konzultacích pro ujasnění zadaných obratů a témat. Zároveň jim vyhovuje skupinová forma výuky, kdy s ostatním účastníky kurzu dochází k vzájemné výměně nabytých dovedností a zkušeností.


studentka s notebookem

Intenzivní on-line kurz HOME
učení z domova


Jestliže nemáte možnost, chuť nebo čas někam pravidelně docházet.

Kurz je vhodný pro ty, co již mají dostatečné znalosti, psaní nebo čtení jim vcelku jde, ale mluvení je stále problém.

Kurzy řady HOME mají stejný obsah a strukturu jako kurzy OPTIMUM. Je tedy potřeba počítat s tím, že i v kurzu HOME je nutno dodržovat všechny termíny, jako je odevzdávání domácích prací, plán poslechů a ostatní instrukce pro tento typ kurzu.lektorka u tabule

Intenzivní docházkový kurz ELITE
pro jednoho účastníka


Když chceme mít lektora jenom pro sebe.

Intenzivní docházkové kurzy angličtiny pro jednoho studenta. Velmi intenzivní individuální práce v konzultačních hodinách v kombinaci s domácími pracemi šitými na míru a audionahrávek z konzultací pro účinné opakování.Délka všech kurzů: 8 týdnů 

Každý kurz se skládá ze dvou bloků

- 4 týdny
konzultačních hodin s lektorem - 4 x 4 x 45 min.
(pro OPTIMUM a ELITE)
tvorba domácích prací (6 lekcí)

- 4 týdny
intenzivních poslechů podle plánu opakování

Výstup kurzu

24 audionahrávek z domácích prací

6 audionahrávek pro křížový poslech

6 audinahrávek s užitečnými obraty

Book s přepisem všech audionahrávek v angličtině a češtině

Plán poslechůPočet kurzů a možné kombinace

Kurzů je celkem ŠEST (START, A, B, C, D, E - celkem 36 lekcí). Kurz START je nutné absolvovat jako první. Obsahuje pokyny jak pracovat a student zdarma obdrží MP3 přehrávač pro poslech audionahrávek.

Kurzy řady HOME, OPTIMUM a ELITE mají totožný obsah, který je rozčleněn vždy do šesti bloků (START,A,B,C,D,E). Proto je možné mezi sebou tyto kurzy kombinovat. Můžete např. jeden nebo dva kurzy absolvovat docházkou do kurzu OPTIMUM a následně pokračovat kurzy řady HOME.

Do roka a do dne

Jste-li pod časovým tlakem (např. z pracovních důvodů) přibližně za tuto dobu můžete absolvovat všech šest kurzů. Je však třeba počítat s tím, že si od angličtiny opravdu neodpočinete. Takové tempo je přeci jen dosti náročné. Někteří studenti si tak raději chtějí udělat mezi kurzy přestávky, a tak se běžná doba pro absolvování všech šesti kurzů pohybuje kolem roku a půl.

Často však pro rozmluvení není potřeba absolvovat všech šest kurzů. Někteří studenti mají dostatečné znalosti a po dvou, třech kurzech se jejich schopnost mluvit zlepší tak, že jim to již stačí. Přínosem je pro ně také změna, kdy získají návyky, jak angličtinu dostávat do hlavy a dále si svoji angličtinu zlepšují již "svépomocí".