+420 603 201 323 (Po-Pá 10-16h)


Intenzivní kurzy angličtiny - co od nich očekávat

Kolik se toho naučím?

Čistě teoreticky, kurzy pokrývají úroveň B1-B2 evropského rámce.

Kurzy Angličtiny pro rebely jsou ale zaměřeny na každodenní praxi, tak vám to řekneme jinak:
Přestanete se bát zavolat na letiště v Londýně a přebukovat si let, pohovor o pracovní místo s angličtinou budete vnímat jako svoji výhodu, nebudete přemýšlet jestli se na dovolené domluvíte, začnete zadávat dotazy do Googlu v angličtině, nepoleje vás pot, když zvednete telefon a na druhé straně se ozve angličtina, popovídate si s prodavačem hot dogu v Grand Canyonu, angličtinu začnete vnímat jako součást své osobnosti, na kterou se můžete spolehnout.

A hlavně, angličtina přestane být brzdou ve vašich plánech a budete svobodnější ve svých rozhodnutích.

Co si představit pod pojmem intenzivní kurz?

Dá se chodit na angličtinu jednou týdně nebo se také zúčastnit týdenního kurzu, kde probíhá výuka od rána do večera. Angličtina pro rebely je tak někde mezi těmito dvěma formami výuky. Kurzy jsou osmitýdenní a v průměru se budete věnovat angličtině 50 minut denně (ať v učebně nebo doma, záleží i na tom, jaký kurz si vyberete).

Pro koho jsou kurzy Angličtiny pro rebely určeny?

Klasickým případem je věčný začátečník, který má dojem, že nic stále neumí, a proto začíná vždy od začátku ("pro tentokrát pořádně") nebo se hlásí do kurzů, ale opět od nejnižších úrovní. Po několika nezdarech začne angličtinu odkládat na neurčito. V duchu si říká, že to jednou zlomí, ale neví příliš jak. Kdykoliv se dostane do styku s angličtinou, tak mu vyvstane pocit černého svědomí, ale aktivita končí v šuplíku s nápisem “někdy”.


Další skupinou jsou ti, kteří již do nějakého kurzu angličtiny chodí nebo navštěvují konverzace s rodilým mluvčím. Většinou jim tato aktivita zabrala již několik let, ale stále nějaký výrazný pokrok nepociťují. I přes vynaložený čas a úsilí se necítí při mluvení komfortně a své znalosti angličtiny hodnotí způsobem "Něco anglicky vím, ale mluvit už asi nikdy pořádně nebudu".

3 a výše anglických nezdarů?

To máte výhodu. Přijďte a hned budete vědet, kde byla chyba

Rezervujte si místo. Vyberte město a vyplňte kontaktní údaje. Děkujeme.

Antispam 
3+4=

Časy, kudy na pobočky atd.
Proč přijít na informační schůzku


Tip pro angličtináře z donucení


Angličtina pro rebely neznamená, že je všem studentům dvacet let a mají baťůžek na zádech. Naopak, rychle se rozmluví i ti, kteří jsou donuceni se naučit okolnostmi. Mohou to být například:


Manageři a zaměstnanci, kterým schopnost komunikace brání v rozvoji.

ikona zaměstnání

Rodiče, kterým se oženili potomci do zahraničí a oni se chtějí domluvit se svými novými příbuznými a časem i s vnoučaty.

ikona oslava

Ti, kteří své penzijní připojištění chtějí vyměnit za cestování a nyní mají čas a chuť se konečně naučit.

ikona cestování


A všichni ostatní, pro které je promluvit anglicky letitou noční můrou.

Samé Dobré Zprávy

“Nevíte, kolik toho již víte”

Fakta: pro běžnou konverzaci stačí OVLÁDAT cca 2000 - 2500 slov. Jako v češtině (i když jich máme údajně přes 200.000)

Většina studentů hodně anglických slov zná, jenže o tom neví. Slova nejsou aktivní.

Nejsou to bojovníci v plné zbroji. Je to spící pěchota, polehávající po celých kasárnách. Než ji student svolá, tak na bitevním poli již nikdo není. Pak si zpětně říká, jak to mohl vyslovit jinak.

A mnohem lépe.

“Jde to zlomit”

Fakta: cca 90% české populace není schopno udržet běžnou konverzaci. Ani po absolvování základní a střední školy, kde se angličtina učila

Když se však změní podmínky (musí používat angličtinu v práci, mají partu anglických kamarádů, pobývali v anglicky mluvící zemi), začnou všichni mluvit raz dva. Každý jeden.

Není co dodat.Pokud byste si do dnešních dnů připadali pro výuku angličtiny tak trochu “nezpůsobilí”, tak to není přesný závěr. Vy jste se anglicky MLUVIT v podstatě ještě nikdy neučili. Přeci těch 90% nemohou být jen jazykoví ignoranti. Ostatní, jen ti "vyvolení".

Není tedy otázkou, zda to jde, ALE JAK. To už je mnohem nadějnější písnička. S tímto cílem vznikla i Angličtina pro rebely. Aby to zlomil opravdu každý.
V kurzu nebo doma. Ve skupině nebo sami
Co si vyberete?