+420 603 201 323 (Po-Pá 10-16h)

Kontakt

Kontakt


Pobočka Praha


Pobočka Hradec Králové


Ochrana osobních údajů


Obchodní podmínky


Angličtina pro rebely

Šafaříkova 666

Hradec Králové

50002
Fakturační údaje:
Jana Trávníčková
Berlínská 7
Praha 10
10200

IČ: 47199695
DIČ: Nejsme plátci DPH
Banka: Komerční banka a.s.
Číslo účtu: 957 843 821 / 0100

Máte otázky nebo se chcete přihlásit po telefonu?
Volejte  603 201 323.


Proč přijít na informační schůzku

Vybrat si kurz angličtiny je vcelku důležité rozhodnutí

Nejde sice o život, ale bude vás to stát čas, energii, peníze. Možná jste si z našich stránek udělali dostatečnou představu a již jste vykřikli: "Heuréka, to je to, co potřebuji."

Nebo také ne.

Proto svoláváme jednou za čas setkání zájemců o naši rebelskou výuku. Pro ty, kteří potřebují další informace, aby se mohli rozhodnout.

Nutno přiznat, že to děláme i pro sebe. Není totiž v našem zájmu nalákat někoho, kdo to vzdá jen proto, že nevěděl přesně, o co jde.

Jak setkání vypadá

Jedná se o necelou hodinu, kdy vám ukážeme, jak kurzy probíhají, jaké konkrétní činnosti by vás v kurzu čekaly. Vy si pak sami můžete doma promyslet nebo vyzkoušet, jestli by to bylo pro vás. Když budeme nudit nebo se vám to celé nebude líbit, tak stačí zamávat a jít. Nebo získáte inspiraci, proč stále s angličtinou bojujete a jaké změny by vám pomohly. Často stačí málo.

Z naší zkušenosti bývá k vidění i jeden efekt. To je v případě, když se na závěr někdo spontánně rozmluví o tom, co již vyzkoušel. To pak ostatní často odcházejí s pocitem, že v tom nejsou sami. Navíc zbaveni dojmu, že byli jaksi pro angličtinu nepřizpůsobilí.

Když jste z daleka nebo nemůžete přijít

Tak se nerozpakujte zavolat. Uděláme info setkání po telefonu.