+420 603 201 323 (Po-Pá 10-16h)

Naučit se rychle anglicky nemusí stát celé jměníAngličtina pro rebely svým obsahem pokrývá fázi od mírně po velmi pokročilého studenta.
V klasických docházkových kurzech potřebujete pro tuto fázi absolvovat cca 400 hodin výuky
(4 roky - 200 x 2 hodiny týdně v učebně - 4 studenti ve skupině)Na kolik to vyjde v klasickém kurzu

Jestliže vám angličtina leze do hlavy lépe nebo hůře než ostatním, můžete si počet hodin upravit.
Lépe Hůře

hodin

Nastavte si cenu za hodinu výuky
80 Kč 300 Kč
60 minut -
(45 minut - )

Za klasický kurz celkem zaplatíte

Angličtina pro rebely

6 kurzů

6 x

(4 studenti ve skupině

24 x 3 hodiny týdně učebna

+ poslechy a domácí práce )

S kurzy OPTIMUM ušetříte

"Proč zrovna 400 hodin?"

Vynásobíte-li si udávaný pokrok (B1-B2 evropského rámce) s počtem hodin a semestrů většiny jazykových škol, tak vychází plus minus stejné číslo. Pro nás byl zdrojem pro tento údaj Cambridge English Language Assessment. Není důvod nevěřit, je to jedna z celosvětových autorit na zkoušky z angličtiny, takže pro takové tvrzení mají určitě dostatek dat.
Některé zdroje uvádějí číslo vyšší, ale také nižší. Závisí na tom, jak jsou vstupní jazyky rozdílné. Pro německého studenta je angličtina jazykem snažším než pro českého. 400 hodin je tedy přibližně průměrná hodnota.
Zdroje: Wikipedia - Common European Framework, Cambridge English Language Assessment

"Kde se bere ten rozdíl? Není to tím, že je Angličtina pro rebely nějak ošizená?"

Na to je jednoduchá odpověď. Ať se učíte jazyk jakýmkoliv způsobem, tak velkou část času je nutno strávit opakováním. Angličtina pro rebely je koncipována tak, že při opakování s audionahrávkami nesedíte v učebně, a tak za tuto část výuky neplatíte.

Nebyla to tedy nízká cena, co bylo cílem při tvorbě Angličtiny pro rebely. Hlavní požadavek bylo zajistit top kvalitu během průběhu kurzu (lektoři, korektoři, rodilí mluvčí, audionahrávky...). Ale i tak se ukázalo, že celý vyučovací proces lze zajistit za velmi přijatelné ceny. Krása nechtěného :-)