+420 603 201 323 (Po-Pá 10-16h)

Přihlášky HOME

Intro


Přihláška do kurzu HOME


Termíny OPTIMUM
- Hradec Králové


Termíny OPTIMUM
- Praha


Přihláška do kurzu ELITE


Co se stane po odeslání přihlášky


Dárkové poukazy


Hromadné objednávky


Jak zaplatit kurz
Vyplňte vaši přihlášku do on-line kurzu angličtiny HOMEPokud s kurzy začínáte, tak je vždy nutné jako první absolvovat kurz HOME - START.Přesný den začátku kurzu je v závorce.

(Volná místa - 4 )

(Volná místa - 4 )

(Volná místa - 4 )

Den začátku kurzu je volen vždy na čtvrtek, aby měli studenti přes víkend dostatek času na seznámení s instrukcemi a mohli včas odevzdat svoji domácí práci2+2= 

Co potřebujete pro absolvování kurzu HOME


Stručně řečeno téměř nic. Ve studentské sekci najdete všechno, co potřebujete pro tvorbu domácích prací, včetně vysvětlení a příkladů probíraných slovních spojení a užitečných obratů. Zde také ukládáte své domácí práce a stahujete si audionahrávky s jejich přepisem v češtině a angličtině, které si můžete také vytisknout.

Podmínkou je tedy jen připojení na internet a nějaké zařízení, na kterém můžete pohodně psát (PC, notebook nebo i modernější mobil).

Co se stane po odeslání přihlášky


1. Zobrazí se Vám údaje, jak kurz zaplatit (číslo účtu a variabilní symbol). Tyto údaje, popř. i zálohová faktura, Vám budou také zaslány na Váš kontaktní e-mail.

2. Po obdržení Vaší platby Vám zašleme potvrzovací e-mail o zaplacení a pokud budete vyžadovat, tak také fakturu.

3. U kurzu START Vám zašleme poštou zdarma MP3 přehrávač pro poslech audionahrávek a přístupové údaje pro vstup do studentské sekce.