Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace


Vyplňte vaši přihlášku do on-line kurzu angličtiny HOMEPokud s kurzy začínáte, tak je vždy nutné jako první absolvovat kurz HOME - START.


Přesný den začátku kurzu je v závorce.Den začátku kurzu je volen vždy na čtvrtek, aby měli studenti přes víkend dostatek času na seznámení s instrukcemi a mohli včas odevzdat svoji domácí práci1+7= 


Co potřebujete pro absolvování kurzu HOME


Stručně řečeno téměř nic. Ve studentské sekci najdete všechno, co potřebujete pro tvorbu domácích prací, včetně vysvětlení a příkladů probíraných slovních spojení a užitečných obratů. Zde také ukládáte své domácí práce a stahujete si audionahrávky s jejich přepisem v češtině a angličtině, které si můžete také vytisknout.

Podmínkou je tedy jen připojení na internet a nějaké zařízení, na kterém můžete pohodně psát (PC, notebook nebo i modernější mobil).

Co se stane po odeslání přihlášky


1. Zobrazí se Vám údaje, jak kurz zaplatit (číslo účtu a variabilní symbol). Tyto údaje, popř. i zálohová faktura, Vám budou také zaslány na Váš kontaktní e-mail.

2. Po obdržení Vaší platby Vám zašleme potvrzovací e-mail o zaplacení a pokud budete vyžadovat, tak také fakturu.

3. U kurzu START Vám zašleme přístupové údaje pro vstup do studentské sekce.


SSL certifikát

Grammar corner Kontakt       Obchodní podmínky       Ochrana osobních údajů       O cookies